
Modell LG Från Lucky Miner gruvdrift scrypt Algoritm med en maximal hashhastighet på 11 MH/s för en strömförbrukning på 12W.
| dagligen | Månadsvis | Årligen | |
|---|---|---|---|
| Inkomst | $ 0.00 | $ 0.14 | $ 1.73 |
| Elektricitet | $ 0.01 | $ 0.35 | $ 4.21 |
| Vinst | -$ 0.01 | -$ 0.21 | -$ 2.48 |
| Algoritm | Hashrate | Förbrukning | Effektivitet | Lönsamhet |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 11 MH/s±10% | 12W±10% | 1.09j/MH | -$ 0.01 |
| Tillverkare | Lucky Miner |
| Modell | LG |
| Även känd som | Lucky Miner LG07 11Mh Doge miner |
| Release | May 2026 |
| Storlek | 109 x 99 x 45mm |
| Vikt | 370g |
| Bullernivå | 38db |
| Kraft | 12W |
| Gränssnitt | WiFi 2.4G |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Luftfuktighet | 5 - 95 % |